Po - Pá
08:00h - 16:00h
Česká republika
800 700 274
2 2625 8143

Slevy a speciální výhody

Refundace deštivých dnů

Pokud Vám dovolenou na Jadranu pokazí deštivé dny, Adriatic.hr Vám je refunduje. Vrátíme Vám 50 až 100 % částky uhrazené za privátní ubytování za příslušný počet deštivých dnů. Abyste mohli využít tuto akci, při rezervaci privátního ubytování musíte uhradit pojištění (refundovaná částka závisí od výše uhrazeného pojistného) a poslat nám vyplněný formulář , který potvrzuje, že Vám jeden nebo více deštivých dní znemožnilo kvalitní využití dovolené. Detaily o speciální nabídce “Refundace deštivých dnů” naleznete v pravidlech této akce :
 • definice deštivého dne
 • výše pojistného a refundované částky
 • způsob získání potvrzení a jeho předání cestovní kanceláři

Pravidla:

 1. Pokud klienta během dovolené překvapí deštivé dny, Adriatic.hr garantuje jejich refundaci pod podmínkou, že klient uhradil pojištění pro případ deštivých dnů.
 2. Za deštivý den se považuje den, během kterého od 10 hod. do 18 hod. bez přestávky pršelo, v důsledku čehož klient nemohl daný den dovolené kvalitně využít.
 3. Refundace deštivých dnů se realizuje ve formě slevy z ceny rezervace privátního ubytování v příští sezóně. Pokud klient v příští sezóně slevu nevyužije, ztrácí na ni právo.
 4. Pojištění je možné objednat pouze při zadávání požadavku na rezervaci privátního ubytování v Chorvatsku. Objednávka a úhrada pojištění po potvrzení rezervace není možná.
 5. Pojištění nelze objednat při rezervaci privátního ubytování, kde čerpání rezervovaných služeb začíná za 8 a méně dní od potvrzení dostupnosti rezervované služby.
 6. Pojištění nelze objednat při rezervaci privátního ubytování v oblasti Lika.
 7. Výše pojistného a refundace:
  Oblast Termín rezervace Výše pojistného * Refundovaná částka **
  Dalmácie červenec, srpen 1,25 % 50,00 %
  3,75 % 100,00 %
  červen, září 2,50 % 50,00 %
  5,00 % 100,00 %
  Istrie a Kvarner červen, červenec, srpen, září 2,50 % 50,00 %
  5,00 % 100,00 %
  Lika
  * Částka pojistného se počítá z celkové ceny ubytování (bez doplňkových služeb a pobytové taxy) ** Částka refundace se počítá z celkové ceny ubytování za deštivý den (bez doplňkových služeb a pobytové taxy)
 8. Procedura:Aby klient na základě uhrazeného pojištění mohl získat refundaci, musí CK Adriatic.hr zaslat písemné potvrzení. Potvrzení vystavuje pronajímatel nebo nejbližší turistický úřad (pokud je klient ubytován v objektu, ve kterém nebývá pronajímatel). Potvrzením pronajímatel nebo turistický úřad prohlašuje, že dotčený den se, v souladu s výše uvedenou definicí, považuje za deštivý den. Klient musí CK Adriatic.hr zaslat potvrzení faxem, e-mailem nebo MMS zprávou (MMS zpráva musí obsahovat fotografii potvrzení), a to nejpozději do poledne dne následujícího po deštivém dni, aby cestovní kancelář mohla ověřit pravdivost prohlášení. Pokud za sebou následuje více deštivých dnů, potvrzení se posílá najednou za všechny dny, a to nejpozději do poledne dne následujícího po posledním deštivém dni.

Věrnostní sleva

Odměňujeme Vaši věrnost a důvěru: klientům, kteří poznali naše přednosti a používali naše služb, jako poděkování za prokázanou důvěru darujeme Věrnostní slevu na celou naši nabídku ubytování. Pokud jste v minulosti využili naše služby, máte nárok na tuto dodatečnou slevu z ceny ubytování uvedené na internetových stránkách CK Adriatic.hr. Výše slevy závisí na počtu sezón, v kerých jste si rezervovali ubytování z nabídky CK Adriatic.hr a následně jste ho nezrušili.
 • Pokud jste služby CK Adriatic.hr využili jednu sezónu, odměňujeme Vás s 5%-ní slevou
 • Pokud jste služby CK Adriatic.hr využili dvě sezóny, odměňujeme Vás se 7%-ní slevou
 • Pokud jste služby CK Adriatic.hr využili tři nebo více sezón, odměňujeme Vás s 10%-ní slevou
* Větší počet rezervací v jedné sezóně neovlivňuje procentní zvýšení slevy. ** Klient, který využil služby CK Adriatic.hr jako člen větší skupiny, má právo na věrnostní slevu, pokud je v systému CK Adriatic.hr evidován jako člen zmíněné skupiny. Cestujte s námi, staňte se našim věrným klientem a využijte Věrnostní slevu na celou naši nabídku ubytování!

Bezplatné dálnice

Všichni klienti, kteří využili naší nabídku privátního ubytování a dovolenou plánují i letos, mají možnost získat slevu z ceny nové rezervace. Pokud jste v roce 2015 cestovali chorvatskou dálnicí, v naší akci “Bezplatné dálnice “můžete získat až 100 %-ní refundaci těchto nákladů. Náklady na chorvatské dálniční poplatky, které jste uhradili při příjezdu a odjezdu z privátního ubytování rezervovaného z nabídky CK Adriatic.hr v roce 2015, Vám refundujeme ve formě slevy z ceny nové rezervace privátního ubytování. Čím dříve si rezervujete privátní ubytování v roce 2016, tím větší bude refundována částka:
 • při rezervaci privátního ubytování z naší nabídky do 31. 12. 2015 získáte 100 %-ní refundaci dálničních poplatků
 • při rezervaci privátního ubytování z naší nabídky do 31. 3. 2016 získáte 50 %-ní refundaci dálničních poplatků
Právo na tuto slevu mají klienti, kteří si v předchozí i v letošní sezóně rezervovali privátní ubytování z naší nabídky v trvání minimálně 7 dnů, přičemž hodnota každé rezervace musí být minimálně 500 €. Pokud požadujte refundaci za více vozidel, minimální hodnota rezervace v každé sezóně se násobí počtem vozidel, pro které se požaduje refundace (např. pro refundaci dálničních poplatků za 2 vozidla, je podmínkou minimální hodnota rezervace v každé sezóně 1000 €).

Refundace nákladů na pohonné hmoty

Klienti, kteří byli během loňské sezóny ubytovní v některé z ubytovacích jednotek privátního ubytování z nabídky CK Adriatic.hr a dovolenou plánují i letos, mají možnost získat ještě jednu slevu – refundaci nákladů na pohonné hmoty až do 100 % . Částka uhrazená při jednom tankování pohonných hmot na území Chorvatska během dovolené v roce 2015 bude refundována ve formě slevy z ceny rezervace privátního ubytování v roce 2016. Čím dříve si rezervujete privátní ubytování pro rok 2016, tím větší bude refundovaná částka:
 • při rezervaci privátního ubytování z naší nabídky do 31. 12. 2015 získáte 100 %-ní refundaci nákladů na pohonné hmoty
 • při rezervaci privátního ubytování z naší nabídky do 31. 3. 2016 získáte 50 %-ní refundaci nákladů na pohonné hmoty
Tento druh slevy lze využít výlučně spolu s akcí “Bezplatné dálnice”. Slevu mohou využít klienti, kteří si v předchozím roku i letos rezervovali privátní ubytování z naší nabídky v trvání minimálně 7 dnů, přičemž hodnota každé rezervace musí být minimálně 900 €.